Twilight Saga
Heii*
PozdravŁjen/a na forumu o TwiŁightu.
Registriraj se in se zabavaj. ;D

LP Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga
Heii*
PozdravŁjen/a na forumu o TwiŁightu.
Registriraj se in se zabavaj. ;D

LP Admin Team
Twilight Saga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor in Kristen: Zgodilo se je v Rimu

2 posters

Go down

Taylor in Kristen: Zgodilo se je v Rimu Empty Taylor in Kristen: Zgodilo se je v Rimu

Objavlja by Jacob Black Pet Jun 18, 2010 11:55 pm

Taylor in Kristen: Zgodilo se je v Rimu Kristen-taylor-rome-ecli
Kristen Stewart in Taylor Lautner sta nadaljevala s svojimi promocijskimi dolžnostmi, usmerila pa sta se kar preko luže, saj so ju včeraj opazili v Rimu.

O ljubezenskem trikotniku, med Bello, Jacobom in Edwardom, ki so ga nakazali že v ‘Mladi luni’, je Kristen povedala, da se v ‘Mrku’ še razvije: »

»Ljubezenski trikotnik je isti. V ‘Mrku’ je Bella samo starejša in malce bolj razgledana. Tu ji resnično verjameš. Malce ji zadane, da se dobro spozna, preden se odloči za pravo stvar.«

»Občutek imam, da gre skozi toliko travmatičnih izkušenj in ko se te končajo, je še za odtenek modrejša, kot je bila pred tem. Več ve in živi z občutkom: ‘Preživela sem to. Lahko se zanesete na mojo besedo. Vem, kaj hočem’. In noben nikoli ne dreza v to, kar pravi.«

»Sicer pa je Bella samo nekakšno neumno dekle, ki ne ve, kako je, če si vampir, in ji tudi ni mar. vsa vampirska stvar bo zelo zahtevna, toda ona je močno dekle in se lahko žrtvuje. Kar mi je bilo všeč pri ‘Mrku’ je to, da vedno gleda še na nekoga drugega, kar podžge njene ideale.«

Njun ‘Somrakovski’ soigralec, Kellan Lutz pa v torek spet ni mogel iz svoje kože, saj so ga ulovili brez srajce, ko se je pripravljal na svoj najnovejši film ‘Immortals’, kjer bo upodobil grškega boga morja, Pozejdona.
Jacob Black
Jacob Black
Admin

Število prispevkov : 560
Join date : 17/04/2010
Age : 26

https://twilight-saga.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Taylor in Kristen: Zgodilo se je v Rimu Empty Re: Taylor in Kristen: Zgodilo se je v Rimu

Objavlja by Bella Swan Cullen Pet Jun 18, 2010 11:57 pm

učer sta bla u rimu!
če bi vedla bi šla tam.. Very Happy
Bella Swan Cullen
Bella Swan Cullen

Število prispevkov : 348
Join date : 10/06/2010
Age : 28
Kraj : Forks*

Nazaj na vrh Go down

Taylor in Kristen: Zgodilo se je v Rimu Empty Re: Taylor in Kristen: Zgodilo se je v Rimu

Objavlja by Jacob Black Pet Jun 18, 2010 11:59 pm

hahaha Razz.
Jaz tud Razz
POODDDPISSEEE bi mela Razz.
Jacob Black
Jacob Black
Admin

Število prispevkov : 560
Join date : 17/04/2010
Age : 26

https://twilight-saga.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Taylor in Kristen: Zgodilo se je v Rimu Empty Re: Taylor in Kristen: Zgodilo se je v Rimu

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu