Twilight Saga
Heii*
PozdravŁjen/a na forumu o TwiŁightu.
Registriraj se in se zabavaj. ;D

LP Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga
Heii*
PozdravŁjen/a na forumu o TwiŁightu.
Registriraj se in se zabavaj. ;D

LP Admin Team
Twilight Saga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

‘Somrakovci’ so gostje različnih oddaj: video+izjave

Go down

‘Somrakovci’ so gostje različnih oddaj: video+izjave Empty ‘Somrakovci’ so gostje različnih oddaj: video+izjave

Objavlja by Jacob Black Sob Jun 19, 2010 12:01 am

‘Somrakovci’ so gostje različnih oddaj: video+izjave Taylor-lautner-jimmy-kim
Taylor Lautner je za oboževalce podpisal nekaj avtogramov, ko se je v ponedeljek zvečer odpravljal proti ABC studiom, kjer je gostoval v oddaji ‘Jimmy Kimmel Live’.

Spremljali so ga še ostali člani ‘Mrkovske’ zasedbe, kar si lahko pogledaš v priloženem videu.

Pojavil pa se bo tudi na julijski naslovnici revije ‘GQ’, za katero je povedal: »V filmu ‘Valentinovo’ bi moral v originalu sleči majico. Scenarij pravi, da bi moral Willy zakorakati v šolo in sleči majico. Tukaj sem vskočil jaz: ‘Uou, uou, uou, ustavite konje. Srajco bo slekel sredi polne šole? Ne, ne, ne.’ Razlog, zakaj sem slekel majico za ‘Mlado luno’ je bil ta, ker je bilo tudi v knjigi tako napisano. In tudi za tem obstaja razlog.«

Tudi Nikki Reed je gostovala v isti oddaji kot Taylor, pred kratkim pa se je razgovorila o svojem karakterju, Rosalie: »Da se prelevim v Rosalie, moram skozi ogromno fizično transformacijo. Pritrditi si moram lasuljo, kar traja nekaj ur. In čeprav sem malce svetlejša od vseh drugih, moramo za bledo kožo uporabiti sprej, saj nihče od nas ni tako bled kot vampir. Za to se dobimo že ob štirih zjutraj. V bistvu samo zapreš oči, se nagneš nazaj in čez štiri ure se zbudiš popolnoma druga oseba.«

Dakota Fanning, ki se je prav tako pridružila ‘Smrkovcem’, je priznala, da je imela pomembnejše opravke kot ogled predvajanja ‘Mrka’. Pisala je namreč ACT teste. »Pisala sem ACT. Lahko, da bo odlično, lahko pa da porazno, bomo videli. Nisem vedela enega vprašanja na področju znanosti. Opcija D se mi je zdela kar dobra.«

Ashley Greene pa se je kasneje ustavila tudi v oddaji ‘The Tonight Show with Jay Leno, kjer se je razgovorila o svojih sanjah. »Prelisičila sem mamo, da mi je dovolila zamenjati srednji šoli… na šolo, ki je specializirana za pravo in psihologijo. Mama je mislila, da nimam možnosti, zato mi je tudi dovolila, da se vpišem. Všeč mi je bilo, da sem se lahko pretvarjala, da sem odvetnica.«

Tudi Robert Pattinson se je pojavil v tej oddaji, spremljala ga je pa Emma Roberts, ki se je šalila o svojem okusu glede moških.

Ko je Jay vprašal Emmo, če je za Team Edward ali Team Jacob, je odgovorila: »Morala bom reči Team Jacob.« Ko se je obrnila k Robu, je rekla še: »Oprosti, prepričana sem, da so tvoji lasje osebnostno super.«

Rob ji seveda ni ostal dolžen: »Pravkar si priznala, da nimaš okusa.«

Kljub temu je na Twitterju objavila: »Rob Pattinson je resnično prijazen! Bila sem skoraj malo razočarana, da se njegova koža ni bleščala in da se ob najinem stiku rok ni začela predvajati pesem ‘Wild Thing’.«
Jacob Black
Jacob Black
Admin

Število prispevkov : 560
Join date : 17/04/2010
Age : 26

https://twilight-saga.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu